GÜLE GÜLE TRUMP MERHABA EFE TUNÇER! // DEDELER SOFRASI (Blu Tv ve Discovery, Stand-Up)Efe Tunçer’in konuk olduğu yeni bölümümüz yayında! Obama’nın bizim müziğimizi kullanması, Ömercan’ın müjdesi ve en sevdiğimiz tatlılarla bezeli bir yarım …

Related Posts

39 thoughts on “GÜLE GÜLE TRUMP MERHABA EFE TUNÇER! // DEDELER SOFRASI (Blu Tv ve Discovery, Stand-Up)

 1. efe beyle rockstar ömcör'ün arasında ayrı bi elektrik, uyum ve de ahenk var gibi. bu ikilinin kanal açıp içerik üretmesini isterdim…

 2. hiç kimse konuk hakkında konuşmamış, ayıp ayıpp, adam onca yoldan kalkmış gelmiş.

  isminizi unuttum lakin konuk buyurup şenliğimize neşe kattığınız için teşekkür ederiz, enerjinize bayıldık.

 3. Cevdet dedeye selam, ben çutmadan önce tartıya çıkıyorum kontrollerimi sağlıyorum. Sonrasında ciddi bir çutuş sonrası tekrar tartıldığımda ortalama 500-600 gram almış oluyorum. Çutarken duş alırsam eşitler miyim?

 4. Dedeler selam ben size bir şey danışmak istiyorum. Evlilik müesesine ne zaman giriş yapılmalı? Giriş yapılmalı mı? Sevdiğin kişi ile ev arkadaşı olmaktan bir farkı var mı? Bu işleri kaç yaşında ciddili düşünmeye başlamalı?

 5. adına imza sirküleri çıkacak ve sgk'dan imza yetkisi alacaksın. kapıcının sgk'sını topladığın aidatlardan ödenecek.

 6. Sizin gibi kaliteli dedeler olmak isteyen genç arkadaşlara neler önerirsiniz? Bu yorum okunursa Cevdet'ten soy ismimle alakalı kötü espri gelmezse valla alınırım.

 7. En sevdiğim dedeler sofrası bölümü oldu! arkadaşlarıma izletmeye gidiyorum dede beyler . Efe bey de jönler jönü bir abimizmiş iyiki gelmiş. <3

 8. bu programın konuğa uygun olmadığını umarım anlamışsınızdır. konuk boş boş bakıyor ucundan kıyısından kendi çabalarıyla dahil olmaya çalışıyor, konuk yok gibi davranıyorsunuz. konuğa mahcubiyeti ben bile hissettim. konuksuz dedeler sofrası istiyoruz!

 9. Beze, aslında çok basit ama yapması da bir o kadar zor bir üründür. Çok çırpılması gerekir. Kıvamını ayarlayamazsan, içine başka bir şey karışırsa kesinlikle kabarmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *