Co pomaga a co przeszkadza w terenie. Discovery 4 vs L200Na przykładzie Discovery Four i Mitsubishi L200 zastanawiam się co decyduje udzielności terenowej. Przykłady modyfikacji ekipy Warka Staff/ ORE 4×4 …

Related Posts

32 thoughts on “Co pomaga a co przeszkadza w terenie. Discovery 4 vs L200

 1. Hej Fachy – mówicie dużo o mocy (km) nic o uciągu ( torque ) ale to nic najsłabsze jest to że nic nie mówicie bo nie macie zielonego pojęci o SOFT-cie zarządzającym napędem na cztery łapy tych wózków.

 2. Hej Fachy – Diesel to moment obrotowy ważny w terenie i w orce a KM to maksymalna prędkość – tego uczyli w dobrych technikach mechanicznych w latach 80-tych w PRL ! i po dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło Fachy !

 3. Zabrzmi śmiesznie, ale z kontrolą trakcji w osobowym samochodzie, gdzie nie wyszło jej wyłączyć nie szło wyjechać z nawet z lekkiej opresji na zimowych oponach w puchu śnieżnym. Elektronika odłączyła mi silnik do max. 2 obrotów (diesel) i koniec jazdy gdy wiem że gdybym mocniej po obrotach poleciał nie musiałbym się martwić.

 4. 1 tona nie wiem ile ale to moze być jakieś 100tys chyba:). Tona za duzo w ladku , słabo jedzie i jeszcze trzeba załacić wiecej za niego hmmmm. Tone złomu ze srodka wyrzucić będzie taniej i dalej zajedzie. Bo cena tez jest raczej zawrotna . Jakiego złomu, tonę tam można było wyprodukować i wcisnąć???

 5. Lipa. ciężkie kloce grzęzną w piachu . to nie sa dobre terenówki tylko bulwarówki Kto przy zdrowych zmysłach kupuje taką krowę z 4 cylindrowcem 2.0-2.2 ????

 6. Czy ktoś z Was wie gdzie można kupić ten device do OBD którym można zablokować zawieszenie w wersji podniesionej? O którym mowa w ok 15min filmu?

 7. Powiem tak, stare diesle Dają rade bo nikt z nich na siłę nie wyciska nM I mają jakąś tolerancję na obciążenie, nowe diesle te całe z 2019 czy 2020 roku od samego początku pracują na granicy przeciążenia, także nie ma jak ich bardziej obciążyć?

 8. At 7.15 all that was required was to lower tyre pressures to 15psi and problem solved.. nothing to do with type of tyre.

 9. Ще не бачив відео але наперед рапишу що ленд ровер проіде краще!

 10. Chciałbym sprawdzić mojego diesel w tym terenie. Mam Subaru XV z najbardziej znienawidzonym silnikiem diesel 2.0 boxer (1440kg)

 11. Mega fajne filmy macie ,Ia tez w terenie latam z tym ze na 2 kolach, ale juz wiem ze kupje sobie jeszcze 4 kola, oczywiscie jak wszyscy obwiniam was za to 😉 pozdrawiam z UK

 12. Mądre zdanie "jak jest drzewno" lift 2 cale i opony At wozisz ze sobą, a drzewno niekoniecznie 😉 Mam dokładnie takie coś w Toyota Rav4 dla mnie wędkarza lux

 13. Nawiązując do Mitsubishi zróbcie test Pajero IV z silnikiem 3,2 DID 200 KM. Ciekaw jestem jak wypadnie w porównaniu z tym L200 ? Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *